Reprezentant Polski na BV2018!

Wśród zawodników, którzy pojawią się po raz pierwszy na prusieckim boisku znaleźli się: Jakub Czerwiński i Szymon Trojański, obaj to 17-letni zawodnicy NTS Trójka Nakło, a pierwszy z nich to… reprezentant Polski U18!

Na początku lipca zwyciężyli warszawski półfinał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kadetów i zapewnili sobie udział w turnieju Finałowym Mistrzostw Polskilink. W roku 2017 Jakub Czerwiński (z innym partnerem) zajął czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski, dlatego w tym roku również jest uważany za faworyta imprezy.

W 2016 roku klub NTS Trójka Noteć, w którym na co dzień trenuje Kuba zajął 3 miejsce w mistrzostwach Polski w kategorii młodzików.
W tym samym roku Jakub Czerwiński w parze z Jakubem Jaruzelem wywalczyli złoty medal Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej oraz Turniej Nadziei Olimpijskich w Mysłowicach.

Jakub jest jednym z lepszych punktujących reprezentacji Polski kadetów. Co więcej podczas turnieju eliminacyjnego grupy F do Mistrzostw Europy U18 Jakub Czerwiński był kapitanem reprezentacji – link.

Lipiec 10, 2018