Edycja 2014 trawa

Pierwszy nasz turniej siatkówki odbył się w 2014, wówczas nie myśleliśmy jeszcze o podłożu z piasku, mimo to impreza była udana i dała “kopa” do rozwijania rozgrywek w kolejnych latach.

Rozgrywki prowadzone były w dwóch grupach.
W grupie A rywalizowali: ABNORMAL (Paweł Wieczorek, Alicja Witt, Łukasz Zaranek), BEZIMIENNI (Piotr Czarnecki, Aleksandra Jusik, Marlena Zaranek), DAJCIE NAM WYGRAĆ (Artur Czajkowski, Michał Macha, Marika Meller) i te dwie ostatnie drużyny awansowały do półfinałów.
W grupie B natomiast kolejność rywalizacji ustaliła się następująco: MŁODZI ZDOLNI z Parkowa (Marcelina Smoleń, Jakub Brzeszczyński, Dominik Budziński), SZALONE TRIO (Łukasz Pogorzelski, Sylwia Łatka, Weronika Jaroszek) oraz OWCZEGŁOWY (Maja Kosińska, Jakub Frachanowski, Sebastian Stachowiak).

W meczach półfinałowych najlepsi okazali się Młodzi Zdolni oraz Dajcie nam wygrać. Mecz o trzecie miejsce w turnieju zakończył się zwycięstwem drużyny Szalone Trio, natomiast w finale po tie-breaku lepsza okazała się drużyna z Parkowa.

Organizator oprócz dyplomów przygotował także wyróżnienia indywidualne: najlepszą zawodniczką turnieju została Marcelina Smoleń (Młodzi Zdolni) natomiast najlepszym zawodnikiem Łukasz Pogorzelski (Szalone Trio).